Майстер-клас - "Лазерне гравіювання"
Лазерне гравіювання виконується за допомогою світла від лампи, яке фокусується на виробі. Завдяки цьому променю і наноситься зображення. Спеціальне обладнання дозволяє зробити процес чітким та швидким.
 
Щоб почати гравірувати, достатньо надіслати макет логотипу Вашої кампанії або текст, який ви хочете бачити на продукції.
 
 
 
Перед іншими методами лазерне гравіювання має низку плюсів. По-перше – процес не займає багато часу, що у свою чергу позитивно відбивається на собівартості гравіювання. По-друге – лазерне гравіювання дозволяє гравірувати не зручні та важкодоступні місця. Відсутня механічна дія на предмет. По-третє, це дуже точний метод гравіювання. У процесі задіяна мінімальна площа поверхні.
 
 
 
На жаль, як і у всіх процесах, гравіювання має недоліки. Не всі матеріали однаково переносять температуру, що впливає на матеріал. Тому можливі шлюби та незаплановані деформації. Також дуже складно контролювати точність глибини гравіювання.
 
 
 
Але, незважаючи на недоліки, метод лазерного гравіювання найкраще підходить для брендування рекламних сувенірів, якщо вони виконані з металу. Сервіс Print Market пропонує замовити сувеніри, на яких логотип Вашої кампанії або текст з'явиться завдяки лазерному гравіюванню.

Можливо вас зацікавить

Корисні статті про поліграфію