Подарункові коробки крафт із гофрокартону замовити у Києві | Друкарня Принт Маркет

Подарункові коробки крафт з гофрокартону

product-ends
Код товару: 2779
good-price

Розмір коробки на вибір. Друк 1+0/2+0. Матеріал - гофрокартон 2 шари. Коробка самозбірна.

2 552 грн.
Размер коробки на выбор
Розмір коробки на вибір
Печать шелкотрафаретная
Друк шовкотрафарет
Самосборная коробка
Самозбірна коробка
Материал - гофрокартон (2 слоя)
Матеріал гофрокартону (2 шари)
Дивіться також
Погодьтеся, далеко не всі подарунки можна вручити просто в руки, без упаковки. Особливо це стосується зовсім невеликих презентів та милих сувенірів. Значно презентабельніше, а головне безпечніше, дарувати невелику коробочку, перев'язану красивою стрічкою з бантом. Це одна з причин, чому сьогодні настільки актуальними стали подарункові коробки з гофрокартону. Чому ми обрали як пакувальний матеріал двошаровий гофрокартон? Тому що він має безліч переваг:
 
Він має достатню пружність і безпеку для транспортування навіть дуже крихких предметів, наприклад, кришталевих фігурок.
Він легкий та компактний, не боїться перепадів температур, вологи та інших шкідливих зовнішніх впливів.
Він унікально дешевий і має безліч позитивних характеристик.
Він екологічно абсолютно чистий та безпечний як для людини, так і для навколишнього середовища.
Виготовлення, друк, параметри
Ми виготовляємо подарункові коробки з дивовижного матеріалу – еко крафт картону. У нас є упаковка двох кольорів: природний бурий (коричневий), який робить її оригінальною та неповторною, та білий, який, без сумніву, є універсальним. Процес виготовлення відбувається за 4-5 робочих днів. Еко коробки випускаються наступних розмірів: найбільша 114х95х100 мм, середня 135х60х60 мм та найменша 90х60х60 мм. За бажанням замовника ми можемо виготовити коробки з логотипом, які можна використовувати як упаковку під Ваші товари. Це позитивно вплине на імідж Вашої компанії і зміцнить її високу репутацію. Конструкція крафт коробки самозбірна. Друк на коробках проводиться за готовим виробом, з одного боку, в 1 або 2 кольори – на вибір Клієнта. Мінімальний тираж, що Ви можете замовити, 25 штук. Максимальний 1000 штук та більше.
 
Чому ми радимо замовити еко коробки в Прінт Маркет?
Немає сумнівів, що замовити крафт коробки в Прінт Маркет - це правильне та вигідне рішення. Можете в цьому переконатись самі:
 
Звернувшись до нас, Вам більше нема про що хвилюватися: у нас повний цикл обслуговування, від дизайну до друку та доставки готового замовлення до Вашого міста та офісу.
Доставку здійснюють досвідчені логісти та Нова пошта, тому замовлення прийде до Вас вчасно та без запізнень, в якому населеному пункті України Ви не знаходилися.
Для Вашої зручності ми розмістили в мережі наш ресурс, скориставшись яким Ви можете самостійно замовити продукцію онлайн.
Наші менеджери за телефоном або електронною поштою допоможуть Вам з рішенням, дадуть консультацію та відповіді на всі питання (контакти на сторінках сайту).
Ми дбаємо про своїх клієнтів та робимо все, щоб до нас зверталися повторно. Постійні клієнти та оптові замовники мають право на приємні пільги та знижки.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
Відгуки

Поки немає відгуків

Подарункові коробки крафт з гофрокартону
2 552 грн.
2803

сьогодні переглянули цей товар

26

раз купили цей товар