Друк на банерній сітці в поліграфії Прінт Маркет у Києві

Друк на банерній сітці

product-ends
Код товару: 2512
good-price

Банерна сітка. Повнокольоровий друк. Ціна залежить від м2.

464 грн.
Любой размер
Будь-який розмір
Современное оборудование
Сучасне обладнання
Срок изготовления 1-2 дня
Термін виготовлення 1-2 дні
Для вашей рекламы
Для вашої реклами
Банерна сітка. Розмір – будь-який за Вашим бажанням. Матеріал – банерна сітка. Кольоровий друк. Кріплення – люверси.
Дивіться також
Друк на банерній сітці
 
Сітчасті банери як рекламний носій найчастіше використовуються для демонстрації зовнішньої реклами, графіки та як декоративний елемент, що прикриває будівельні чи ремонтні роботи у будинках. Також банерна сітка – найбільш потрібний матеріал під час проведення різноманітних змагань, концертів, шоу та інших заходів на відкритому повітрі.
 
Ми пропонуємо виготовлення банерів з якісного, легкого та міцного ПВХ матеріалу з наповнювачем-пластифікатором, який надає тканині необхідної еластичності. Ми можемо брендувати ваш фірмовий банер логотипом компанії або іншим зображенням на ваш вибір. Нанесення робиться методом повнокольорового широкоформатного друку. Якщо вам потрібні великі або дуже великі банери з печаткою на сітці, то радимо звернутися до нас – ми гарантуємо оперативне та якісне виготовлення банерів будь-яких розмірів: від 1 м² до 20 м². Замовити та купити у нас можна від 1 банера. Роботи із виготовлення виконуються протягом 1-2 днів.
 
Чому варто замовити та купити банери на сітці у нас? Вони мають унікальні переваги:
 
Невелика вага. Наприклад, стандартний банер із найпопулярнішого дешевого матеріалу розміром 10х10 м важить 60 кг, з якісного брезенту – до 90 кг, а з банерної сітки – неповних 30 кг. При цьому якість зображення не страждає.
 
Хороша повітропроникність та вітростійкість. Стандартні банери "ловлять вітер", надуваються, як вітрила і втрачають форму. Банери із сітки легко витримують вітер та механічні пошкодження, оскільки пропускають його через отвори.
 
Щоб банер зберігав відмінну міцну натяжку навіть за несприятливих погодних умов (дощ, сніг, вітер), ми встановлюємо металеві люверси через кожні 50 см полотна.
 
Відмінна світлопровідність. Стандартний банер щільно перекриває денне світло, банерна сітка може покривати великі площі будівлі, включаючи вікна, але завдяки перфорації в кімнатах, як і раніше, багато світла.
Порівняно невисока доступна вартість. При повторному або при особливому великому замовленні ми надамо вам пільгові знижки та знизимо ціни. Також гарантуємо безкоштовні консультації та поради наших фахівців з питань, що вас цікавлять, і своєчасну доставку готового замовлення по всій Україні.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Друк на банерній сітці
464 грн.
5929

сьогодні переглянули цей товар

23

раз купили цей товар