Полотно на підрамнику у Києві. Виготовлення та друк полотна на підрамнику Принт Маркет

Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Полотно на підрамнику "Стандарт"

product-ends
Код товару: 2973
good-price

Розмір на вибір. Кольоровий УФ-друк. Галерейна натяжка. Кріплення на стіні. Від 1 шт.

349 грн.
Печать широкоформатная УФ - 1440 dpi
Друк широкоформатний УФ - 1440 dpi
Галерейная натяжка
Галерейна натяжка
Разные размеры
Різні розміри
От 1 шт.
Від 1 шт.
Дивіться також

Полотно на підрамнику «Стандарт»

Репродукція на полотні – ефектна прикраса офісу, квартири, заміського будинку. Це новий вид мистецтва, в якому ви самі створюєте щось унікальне, використовуючи сучасну цифрову фотографію та традиційні матеріали для малювання, тобто полотно, натягнуте на дерев'яний підрамник. Тепер не потрібно їхати до музею, щоб помилуватися картинами улюблених художників – у Прінтмаркет можна замовити та купити поліграфічні копії будь-яких шедеврів світового мистецтва. Наші полотна на підрамнику «Стандарт» стануть декоративним елементом інтер'єрів, вдало прикрасять стіни компаній, навчальних аудиторій, туристичних офісів, кафе, службових та ресторанних приміщень. Вони чудово підійдуть як подарунок на різні випадки життя. А якщо зробити нанесення логотипу вашої компанії, то картину можна презентувати партнеру чи колезі. Якісно виконана копія твору мистецтва стане ненав'язливим рекламним агентом, постійно нагадуючи про вас і вашу фірму.
 
У нашому реченні великий вибір розмірів – від 300х200 мм до 1000х1000 мм. Полотно може бути натуральним, виготовленим із 100% бавовни Matt Pure Сotton, щільністю 340 г/м², або синтетичним Matt Pure Рolyester, щільністю 240 г/м². Наші майстри забезпечують полотну професійну галерейну натяжку, що гарантує його стійкість до перепадів температури та вологості у приміщенні – картина ніколи не провисає та не утворює складки. На ваше бажання ми надрукуємо на замовлення кольорове або чорно-біле зображення. Нанесення проводиться шляхом УФ-печати. Його переваги:
 
Повнокольоровий друк екологічними ультрафіолетовими чорнилами, нешкідливими для здоров'я.
УФ-чорнила мають яскраві, насичені кольори, відрізняються високою водо- і жиростійкістю, довговічністю, не вигоряють і не стираються з роками.
Підрамники із натурального дерева.
Кожне полотно має кріплення на стіну («крокодили» або підвіси).
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Полотно на підрамнику "Стандарт"
349 грн.
1677

сьогодні переглянули цей товар

26

раз купили цей товар