Еко сумка із канваса з логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Еко сумка з канвасу

product-ends
Код товару: 3436
good-price

Матеріал - 100% бавовна 220 г/м2. Розмір сумки 35х41 см. Довжина ручок 60 см. Трафаретний друк.

7715 грн.
6 888 грн.
Вы экономите 827 грн.
С нанесением вашего логотипа
З нанесенням вашого логотипу
Трафаретная печать
Трафаретний друк
Плотность 220 г/м2
Щільність 220 г/м2
Размер 35х41 см
Розмір 35х41 см
Розмір сумки 35х41 см. Довжина ручок 60 см. Розмір сумки 35х41 см. Довжина ручок 60 см. Плетіння: двонитка. Матеріал - небілена 100% бавовна. Щільність – 210 г/м2. Трафаретний друк з 1-ї або 2-х сторін. Зона запечатки – А4. Витримує до 20 кг.
Дивіться також

Еко сумки з канвасу

 
З метою захисту довкілля просунуті світові компанії перейшли використання екологічної упаковки. Одними з найкращих пакетів для зберігання та транспортування товарів та продуктів є бавовняні сумки. Пропоновані нами вироби зі 100% натуральної бавовни (плетіння двонитки) мають безліч цінних якостей: міцні, легкі, з тривалим терміном експлуатації. Крім того, сумки з двонитки є найпоширенішим сучасним рекламним гаджетом, який використовується на презентаціях, виставках, ярмарках, конференціях та різних екологічних заходах.
 
Канвас – особливе плетіння ниток тканини, що створює малюнок «рогожка, клітинка». Тканина міцна, зносостійка, стійка до зминання, «дихаюча» (продукти та товари в ній ніколи не «задохнутися» і не запліснівніють). Виготовленням сумок з двонитки займаються найкращі українські підрядники, а якісне міцне пошиття виробів забезпечує їх чудовий зовнішній вигляд протягом кількох місяців експлуатації. Нанесення логотипу ми робимо методом трафаретного друку з одного або двох боків виробу. Малюнок виходить чітким, яскравим, стійким, не линяє і не тріскається навіть після прання. Якісно та швидко ми виготовимо на замовлення будь-яку кількість сумок, починаючи від 50.
 
Бавовняні сумки із логотипом – ефективний спосіб реклами. Найбільшою перевагою брендованих сумок є їх багаторазове використання. Усі, якому ви подаруєте таку сумку, систематично просуватимуть Ваш бренд під час кожного використання виробу. Фірмові бавовняні сумки підкреслять прогресивний образ Вашої компанії у вирішенні глобальної екологічної проблеми. Така позитивна позиція допоможе активно розвивати фірму та просувати продукцію.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Еко сумка з канвасу
6 888 грн.
1744

сьогодні переглянули цей товар

9

раз купили цей товар