Блокнот А5, обкладинка металізований картон із логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Блокнот А5, обкладинка металізований картон

product-ends
Код товару: 4475
good-price

Обкладинка на металізованому картоні Allyking 250 г/м2. Блок 50 аркушів. Палітурка на металеву Wario-спіраль.

Немає в наявності
Металлизированный картон для обложки
Металізований картон для обкладинки
Для записей на конференциях, встречах и семинарах
Для записів на конференціях, зустрічах та семінарах
Размеры 148х210 мм
Розміри 148х210 мм
Полноцветная печать на обложке
Повнокольоровий друк на обкладинці
Формат: 148х210 мм. Обкладинка з повнокольоровим друком. Картон металізований Allyking 250 г/м2, металізований з 1 боку, оборот білий. Блок 50 аркушів. Папір 80 г/м2 офсетний білий/кремовий. Палітурка на металеву Wario-спіраль.
Дивіться також

Блокнот А5, обкладинка металізований картон

Ви шукаєте сувеніри, які відрізнялися б презентабельністю та особливо розкішним зовнішнім виглядом, але при цьому були функціональні та корисні? Тоді замовте в Прінтмаркет блокноти А5 з обкладинкою на металізованому картоні. Цей гаджет відноситься до продукції преміум-сегменту і користується незмінною популярністю у клієнтів, які віддають перевагу якісному, сучасному та елегантному товару. Мають цінні характеристики:
 
  • Відмінні захисні властивості від вологи, високих та низьких температур, жиру, сонячних променів.
  • Легко піддається постдрукарській обробці.
  • Довго зберігає ідеальний зовнішній вигляд, як першого дня після друку.
  • Логотип не тьмяніє, не обсипається та не линяє весь період експлуатації.
  • Блокноти з металізованою обкладинкою чудово підходять і під брендування. Нанесення логотипу на обкладинку такого гаджета зміцнить позитивний імідж Вашої компанії, а сам виріб стане приємним та корисним фірмовим презентом важливим клієнтам, колегам та партнерам.
 
 
Формат А5 (210х148 мм) називають "золотою серединою" серед усіх форматів. Це розміри стандартної книги, зошити та інших звичних поліграфічних нам багатосторінкових видань. Блокнот А5 ідеально підходить для роботи в офісі, його можна взяти із собою на ділові переговори чи додому. А якщо Ви хочете попрацювати на свіжому повітрі – нема проблем. Цей формат не займе багато місця в сумці, рюкзаку. Для виготовлення обкладинки та підкладки ми застосовуємо якісний металізований з одного боку картон Incada Silk 280 г/м², білий оборот. Друк логотипу повнокольоровий, відбувається цифровим методом. Після друку обкладинка та підкладка з одного боку покриваються матовою або глянцевою захисною ламінацією. Для внутрішнього блоку, що складається з 50 аркушів, ми пропонуємо на вибір відмінний тонкий офсетний папір 80г/м² білого або кремового кольору (гладкий або пухкий). За Вашим бажанням внутрішні листи ми можемо залишити чистими, без друку, або можемо нанести на них логотип, слоган, будь-яку іншу інформацію. Друк на внутрішніх листах здійснюється з 1 або 2 сторін, в один або два кольори. А на білих листах ми можемо зробити повнокольоровий друк, з одного боку. Внутрішній блок з обкладинкою та підкладкою скріплюються за допомогою міцної кольорової пружини Wario (колір в асортименті) по довгій або короткій стороні – на вибір замовника.
 
 
Пакуємо ми готові блокноти А5 на металізованому картоні в стандартні пачки, але за Вашим бажанням можемо кожен екземпляр запакувати в індивідуальний поліетиленовий пакетик.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Блокнот А5, обкладинка металізований картон
1365

сьогодні переглянули цей товар

9

раз купили цей товар