Вимоги до макету для костерів, бірдекелів

Якщо Ви прийняли рішення робити макет дизайну багаття самостійно, для Вас ми підготували шаблон.

PDF
Шаблон дизайну костера Квадрат .pdf

PDF

Шаблон дизайну костера Коло .pdf

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Будь ласка, створюйте макети, відповідно до наступних побажань. Це дуже впливає на якість та термін виготовлення Вашого замовлення.
 
ВАЖЛИВО! Якщо Ваш макет не відповідає "ПОБАЖАННЯ ДО ПОДАЧІ МАКЕТУ", претензії щодо термінів та якості не приймаються.
 
Загальні вимоги до макету
 1. Макет створений на платформі PC, в іменах файлів та директорій (папок) необхідно використовувати лише латинські літери.
 2. Формат файлів: для векторної графіки -*. Eps (до версії CS5); для растрової графіки - *.tif (без компресії, усі шари злиті).
 3. Макет у файлі має бути в масштабі 1:1.
 4. Розмір готового виробу квадрат 95х95 мм або коло діаметром 95 мм (обов'язково наявність вильоту по 5 мм з кожного боку).
 5. Не розташовуйте важливі елементи ближче ніж на 3-5 мм від краю виробу.
 6. Разом із файлом макета необхідно файл у форматі JPEG, що містить лише ті елементи, які ви хочете бачити на готовій продукції.
 
Особливості підготовки макету для шовкотрафаретного друку
 
 1. Макет повинен містити векторну графіку в колірній моделі в системі PANTONE solid coated для невбираючих і solid uncoated (еко крафт картон) для поглинаючих паперів (якщо точне відтворення кольору необхідно).
 2. Макети не повинні містити елементи із застосуванням ефектів, таких як тінь, прозорість, градієнтні заливки, обведення контурів.
 3. Не допускається наявність у файлі невидимих елементів, петель, відсічних масок.
 4. Дозволяється використовувати шрифти розміром не менше 6 pt (рубані), 7 pt (з засічками), 8 pt (болд). Усі символи мають бути переведені у криві.
 5. Мінімальна товщина ліній – не менше ніж 0,5 пункту (0,176 мм), мінімальна товщина негативних ліній – не менше ніж 0,2 мм.

Корисні статті про поліграфію