Майстер-клас "Методи друку на футболках"
У вас виникло бажання придбати ексклюзивну футболку для друзів або для себе коханого – потрібно зробити лише один клік Print Market. Ви вже знаєте, що хочете отримати зрештою: модель футболки обрана, із зображенням визначилися, макет завантажили. І тут постало питання, який вид друку вибрати?
 
Припустимо, ви представляєте інтереси великої міжнародної кампанії та проводите масштабні заходи. Вам потрібно замовити тираж футболок з логотипом. У такому разі застосовується метод шовкографії – найвигідніший при великих замовленнях. Витрати знижуються через те, що трафарет використовується багато разів, а сам метод дозволяє друкувати в швидкому темпі, що, в свою чергу, економить час.
 
Як правило, замовляють одну та ексклюзивну. У цьому випадку позначте собі метод прямого друку. Він схожий на принцип роботи струминного принтера – швидкий та вигідний. Цифровий друк ідеально підходить для замовлення лише однієї футболки, тому що не потребує великих грошових витрат та багато часу. Водночас підходить для друкування середніх тиражів.
 
Замовити футболку із цифровим друком зображення можна тут.
 
Існує технологія термотрансферного друку. У недалекому минулому дехто балувався цим способом – брали гарячу праску, до футболки прикладалася картинка. Потім ця картинка пропрасувалась. Під впливом тепла малюнок передруковувався на текстиль. Плюс цього – доступність, мінус – не довговічність. Вже після кількох прань картинка «слазить».
 
Купити футболку з печаткою зображення шляхом термоперенесення тут
 
У сучасній поліграфії метод термоперенесення вдосконалено. Життя малюнка стало набагато довшим. Домоглися цього завдяки якісним фарбам, новим матеріалам та вдосконаленим термопресам.
 
Замовити різнокольорову футболку з логотипом потрібно ось тут
 
І останній спосіб – сублімація. Принцип цього полягає у зв'язуванні фарби з тканиною лише на рівні молекул. При такому перенесенні картинка стає зносостійкою та довговічною. Сублімація дозволяє друкувати на футболках фотографічної якості.
 
Водночас існує кілька нюансів. По-перше, для того, щоб картинка вийшла високої якості, тканина футболки повинна складатися на 50% із синтетичних волокон. А ще краще із 60%. А по-друге, сублімаційний друк можливий виключно на тканинах білого кольору. Так що якщо вашому проекту потрібні різнокольорові футболки, подумайте над іншим методом друку.
 
І останнє. Якщо ви не бажаєте вкотре вникати в тонкощі друкованого процесу, ласкаво просимо на Print Market. Тут ви знайдете те, що вам потрібне! Замовляйте друк футболки за дизайном! Завантажуйте макет та оплачуйте. Пара днів і Ви маєте індивідуальний товар. Футболки від Print Market

Можливо вас зацікавить

Корисні статті про поліграфію