Папка А4, фактурний папір із логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Папка А4, фактурний папір

product-ends
Код товару: 4471
good-price

Повнокольоровий друк. Крейдований матовий папір 350 г\м2. Ембосінг (тиснення) обкладинки з одного боку. Висікання.

21 073 грн.
Бумага 350 г/м2 мелованная
Папір 350 г/м2 крейдований
Разная фактура
Різна фактура
Цифровая печать
Цифровий друк
От 50 шт.
Від 50 шт.
Формат готового виробу: контур №1 – 220х310 мм, корінець 5 мм; контур №2 - 214х300 мм, корінець 5 мм; контур №3 - 214х300 мм, корінець 25 мм. Білий крейдований матовий папір, щільністю 350 г/м2. Друк цифровий, повнокольоровий (CMYK). Друк цієї папки колірною схемою Pantone неможливий. Ембосінг (тиснення) по всій площі із зовнішнього боку папки (1+0). Упаковка в крафт-папір. Вага 200 шт. папок приблизно 16 кг. Папки відвантажуються у розгорнутому вигляді!
Дивіться також

Папка А4, фактурний папір

Немає такого офісу, канцелярії чи бізнес-підприємства, де не використовувалися б папки для документації. Можна навіть сказати, що вони є найважливішим елементом для утримання в порядку, цілісності, збереження та акуратного перенесення необхідних довідок, документів, договорів, листів, усіх важливих ділових паперів. Крім того, папки вважаються однією з головних складових фірмового стилю, вони відіграють роль активного рекламного агента та зміцнюють імідж компанії.
 
 
Принтмаркет пропонує виготовлення та брендування гарних та якісних папок А4 на фактурному папері. У нас Ви можете купити та замовити будь-який тираж, починаючи від 50 екземплярів. Ми виробляємо папки А4 з білого крейдованого матового паперу щільністю 350 г/м². Формат готового виробу Ви можете вибрати в залежності від Ваших потреб:
 
Контур №1 – це папка розміром 220х310 мм із корінцем 5 мм.
Контур №2 – це папка розміром 214х300 мм із корінцем 5 мм.
Контур №3 – це папка розміром 214х300 мм із корінцем 25 мм.
 
Нанесення логотипу здійснюється на всю площу папки А4 цифровим методом за колірною системою CMYK. Після друку лицьова сторона папки піддається процесу ембоссінгу - тиснення з різними ефектами (на замовлення клієнта). Ми пропонуємо оригінальні фактури: ілюзія, конюшина, крокодил, павутиння, плями, черепашка. Вони не тільки значно прикрасять Ваше канцелярське приладдя, але й стануть довготривалою ненав'язливою рекламою Вашої компанії. У постдрукарську обробку також входить захисна ламінація папок, матовою або глянсовою плівкою – залежить від вибору. Після покриття глянцевого кольору зображення стають яскравішими, чіткішими, контрастнішими. Матова плівка робить картинку м'якою, пастельною, з насиченими глибокими квітами.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Папка А4, фактурний папір
21 073 грн.
1973

сьогодні переглянули цей товар

1

раз купили цей товар