Друк на керамічних чашках \"Fiona\" у Києві | Друкарня Принт Маркет

Керамічна чашка "Fiona"

product-ends
Код товару: 4693
good-price

Керамічні чашки. Об'єм 340 мл. Нанесення – класична (гаряча) деколь. 7 кольорів чашки в асортименті.

7 359 грн.
новинка
Подарки вашим клиентам
Подарунки Вашим клієнтам
От 50 шт.
Від 50 шт.
Керамика
Кераміка
Деколь
Деколь
Чашка керамічна "Фіона". В асортименті 7 кольорів. Матеріал - кераміка . Об'єм - 340 мл. Внутрішня частина -белая. Вес - 333 г. Верхній діаметр: 84 мм. Нижній діаметр: 54 мм. Висота: 100 мм. Нанесение - классическая (горячая) деколь.  
Дивіться також

Керамічна чашка Fiona з Вашим логотипом

Кераміка, з її унікальними характеристиками та можливостями для декору, завжди привертала увагу творчих душ. Вона поєднує в собі вишуканий дизайн, функціональність та високу якість. Одним із яскравих представників цього мистецтва є керамічна чашка "Fiona", на якій застосована технологія гарячої деколі, що надає виробу особливої витонченості.

Гаряча деколь – це техніка нанесення зображення на керамічну поверхню, при якій спеціальні фарби наносяться на виріб у вигляді плівки та обпалюються за високої температури. Цей процес забезпечує стійкість і насиченість кольорів, створюючи яскраві візерунки, що запам'ятовуються.

Компанія Принтмаркет спеціалізується на створенні персоналізованих керамічних виробів з Вашим логотипом. Керамічна чашка "Fiona" може бути нанесення від однієї до чотирьох пантонів. Комбінація кольорів, ретельно підібрана та професійно нанесена, робить кожен виріб унікальним витвором мистецтва.

Замовлення чашок у компанії Принтмаркет:

Компанія Принтмаркет пропонує можливість замовлення керамічних чашок "Fiona" з гарячою деколью. Клієнти можуть вибирати різні дизайни, кольорові гами і комбінацій фарб, щоб створити ідеальний виріб під свої потреби та уподобання. Замовити дані чашки зі своїм брендуванням можна: через сайт компанії Принтмаркет, за телефоном 044-229-53-23 або поштою info@printmarket.ua. Друк на керамічній чашці "Fiona" з глянцевою поверхнею буде виготовлено протягом 10-14 робочих днів. Доставка по всій Україні ТК "Нова пошта" або самовивозом за адресою: м. Київ, вул. П. Мирного 26.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Керамічна чашка "Fiona"
7 359 грн.
395

сьогодні переглянули цей товар

0

раз купили цей товар