Друзі! Наш сервіс поступово відновлює роботу. Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Відвантаження поки що тільки через Нову Пошту.

Широкоформатний друк

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Широкоформатний друк - це повнокольоровий друк на спеціальному рулонному матеріалі: на вініловій плівці, на банерній тканині, на банерній сітці або на папері. Методом широкоформатного друку створюються плакати, розтяжки і елементи рекламних конструкцій будь-якої складності. Широкоформатний друк Київ Принт Маркет - це гарантія отримання якісного і довготривалого зображення для вашої рекламної компанії. Ми створюємо щити й афіші, вивіски і перетяжки, бігборди, вітрини та інші рекламні носії для зовнішнього застосування і приміщень, які здалеку привернуть увагу потенційних клієнтів.

Широкоформатний друк банерів

Банери сьогодні є найпопулярнішим видом зовнішньої реклами. Області їх застосування різноманітні: від фасадних полотен величезних розмірів до компактних плакатів, що розміщуються у приміщенні. Широкоформатний друк на банерній тканині можна зустріти на вулиці, на будівлях, над дорогою у вигляді перетяжок і всередині інтер'єрів під час промо-акцій, виставок, презентацій, тренінгів і безліч інших заходів. Вибір матеріалу для банеру залежить від умов експлуатації та особливостей нанесення зображення. Принт Маркет давно і успішно виготовляє банери Ролл Ап і Павук для приміщень. Наше сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє якісно виконати друк банерів на будь-якому рулонному носії.

Широкоформатний друк на плівці "Оракал"

Широкоформатний друк на плівці Оракал (Oracal) вважається однією з найбільш поширених та ефективних технологій рекламного маркетингу. Принт Маркет пропонує використовувати її для створення широкого спектра реклами внутрішнього і зовнішнього застосування: вітрини, вивіски, обклеювання транспорту, таблички, наклейки, штендери, стікери, постери, покажчики, світлові пристрої і панелі. Плівка оракал має підвищену міцність і стійкістю до дії вологи і сонця, до перепадів температур і до дрібних механічних пошкоджень.
Ми пропонуємо друк наклейок від маленьких (розмір 25х50 мм - 70-100 мм) до великих плакатів (формат А4 - А0). Ми вміємо якісно працювати з будь-яким видом плівок: з прозорою або зі звичайною самоклейкою.

Широкоформатний друк на банерній сітці

Банерна сітка - це особливий матеріал, який використовується при створенні великогабаритних рекламних конструкцій. Широкоформатний друк на банерній сітці - гарний і якісний бюджетний варіант, коли потрібно закрити фасад будівлі (що перебуває в ремонті), заховати будівельні ліси, затягнути габаритні рекламні конструкції. Банерна сітка має безліч переваг: вона мало важить, відмінно пропускає повітря і світло, досить стійка до вітру і затримує дрібне сміття. Друк на банерній сітці, зроблений в Принт Маркет, відрізняється яскравістю, барвистістю та довготривалістю.

Принт Маркет готовий виконати ваше замовлення на широкоформатний друк Київ та Україна швидко, якісно і недорого. Харків, Одеса, Львів, Дніпро або будь-який інший населений пункт країни - неважливо, де ви знаходитеся, ваше замовлення буде своєчасно доставлено вам в офіс за допомогою послуг Нової пошти або кур'єрами.

143

людина сьогодні переглянули цю категорію