Друзі! Наш сервіс поступово відновлює роботу. Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Відвантаження поки що тільки через Нову Пошту.

Підставки під візитки

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Настільні підставки для візиток відносяться до так званих POS-матеріалів. Що це таке? Англійське слово POS - це скорочення від виразу «point of sales», що перекладається як «місце продажу». Підставки під візитки є одним з важливих і дуже корисних POS-аксесуарів. Вони відмінно вирішують задачу «показати товар обличчям», тобто щоб клієнт відразу звернув увагу на те, що Ви хочете йому продати. Наприклад, багато хто з вас часто зустрічав пластикові підставки під візитки на виставках або презентаціях, на офісних столах або стійках рецепшн, на прилавках магазинів або на столиках кафе і ресторанів. У підставках зазвичай лежить стопка корпоративних, рекламних або персональних візиток. Наповнені візитками підставки можна побачити в багатьох організаціях і навіть у кабінетах осіб, які за службовим обов'язком повинні контактувати з відвідувачами.

Настільна підставка для візиток - це не тільки корисний аксесуар робочого столу, але і предмет, який організовує робочий простір. Акуратно складені в спеціальну підставку візитки значно прискорюють процес контакту і зміцнюють Ваш позитивний імідж. Немає потреби довго представлятися, перераховувати свої посади і заслуги, кілька разів повторювати своє ім'я - Ви просто вручаєте людині, що знаходиться перед Вами, свою візитку, діставши її з стопки в підставці. Також під час проведення рекламних заходів підставки для візиток виконують роль Вашого промоутера - кожен потенційний клієнт, що зацікавився Вашою компанією, просто візьме в підставці Вашу корпоративну візитку.

Виготовити підставки під візитки

Для Ваших візиток ми можемо запропонувати настільні підставки різних розмірів. Матеріал, з якого вони зроблені - 100% акрил. Це синтетичний полімер, який колись носив назву «оргскло». Його чудові властивості - це висока стійкість і міцність, легкість і ідеальна прозорість. Дотик до акрилових речей викликає приємні відчуття, як дотик до м'якої і теплої тканини, а предмети з акрилу довго не втрачають свого красивого зовнішнього вигляду.

Підставки для візиток виготовлені з акрилу завтовшки 1,8 мм. Вони відмінно виглядають на робочому столі і прикрашають його. Вміщають близько 50 візиток, в залежності від щільності паперу або картону, на якому вони надруковані. Деякі моделі підставок мають бічні обмежувачі, що не дозволяють картками розпадатися, в інших моделях візитки вкладені вільно. Замовте підставки під візитки в Принт Маркет - і Ви самі переконаєтеся, наскільки необхідні вони в діловому житті.

Як купити підставки під візитки в Києві?

Принт Маркет пропонує Вам виготовити підставки під візитки з акрилу за адекватною доступною ціною з доставкою по всій Україні. У Вас є можливість купити вже готові підставки або оформити заявку на їх виготовлення. Своє замовлення Ви можете зробити по e-mail і по телефону. Але ми вважаємо, що зручніше за все оформляти його через наш онлайн магазин. Перед оформленням ми рекомендуємо ознайомитися з нашим повним сувенірно-подарункових асортиментом - там багато цікавих і корисних товарів. Але незалежно від того, яким методом Ви будете оформляти замовлення, з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер і уточнить деталі, а також допоможе зорієнтуватися в ціноутворенні, запропонує всі наявні акції та знижки, варіанти оплати і доставки готового тиражу. Задоволення клієнтів - головна наша задача, тому ми завжди намагаємося виконувати замовлення в найкоротші терміни і з незмінно високою якістю.

147

людина сьогодні переглянули цю категорію